Akcesoria tworzone w Polsce
biuro@carpassion.pl +48 537050808

Od projektu do produkcji: jak powstają akcesoria motoryzacyjne CarPassion w Polsce

CarPassion to w 100 % Polska marka oraz firma. Nasze produkty są projektowane i produkowane w Krakowie. To tutaj posiadamy halę produkcyjną, magazyny oraz biura. Jako polski producent akcesoriów motoryzacyjnych, proces tworzenia naszych fabrykatów składa się z kilku kluczowych etapów:

 

 

 

 

 

 

 

1.Faza projektowa: Pierwszy etap to opracowanie wzorów produktów bazując na oczekiwaniach i potrzebach naszych potencjalnych klientów. W tej fazie precyzujemy funkcjonalność, wygląd oraz materiały z których nasze akcesoria są wykonane. Projekt musi być dopracowany pod względem technicznym i estetycznym, aby zapewnić wysoką jakość końcową.

 

 

 

 

 

 

2. Stworzenie wzoru nowego produktu: W drugim etapie tworzymy wzór nowego produktu, który jest sprawdzany pod względem wytrzymałości oraz estetyki. Jeśli wzór jest zaakceptowany płynnie przechodzimy do następnego etapu.

 

 

 

 

3. Masowa produkcja: W tym etapie tworzymy wiele egzemplarzy danego produktu. Wszystkie elementy muszą być dokładnie krojone, co jest procesem wymagającym precyzji i umiejętności. Po krojeniu, materiały poddawane są laminacji, aby zapewnić ich wytrzymałość. Następnie wykonujemy szycie, podczas którego złączymy poszczególne elementy produktu. Ważne jest, aby proces szycia był dokładny, a materiały były mocno połączone, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość produktu.4.Produkcja zewnętrzna oraz wewnętrza. W zależności od skali produkcji nasza produkcja może być realizowana na dwa sposoby. Część produkcji jest realizowana na miejscu w Krakowie poprzez nasz wykfalifikowany zespół. Drugą cześć stanowią zewnętrzne szwalnie które pracują na nasze zlecenie. Cały transport odbywa poprzez naszą logistyką.

5. Kontrola jakości: W ostatnim etapie każdy produkt jest dokładnie sprawdzany pod względem jakości, aby upewnić się, że spełnia nasze wysokie standardy. Sprawdzane są m.in. szwy, zapięcia, wytrzymałość i estetyka produktu. Każdy produkt, który nie spełnia naszych wymagań, jest odrzucany, a wadliwe elementy są wymieniane na nowe.