ZOBACZ NASZE PROMOCJE
Producent akcesoriów samochodowych
O nas

Jesteśmy producentem akcesoriów samochodowych. CarPassion jest polską firmą, która działa na terenie kraju oraz całej europy. Już od pierwszych chwil działalności chcieliśmy wyróżnić się spośród innych, konkurencyjnych przedsiębiorstw. Dlatego od razu postawiliśmy na profesjonalizm wykonywanych przez nas produktów oraz świadczonych usług. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów, gdyż stawiamy na długoterminową współpracę z każdym kontrahentem.

Jesteśmy nastawieni na współpracę z hurtowniami akcesoriów samochodowych. Posiadamy stale stany magazynowe, dlatego w przypadku zamówień nasze produkty będą dostarczane do Państwa w bardzo szybkim tempie. Dbamy o reputację naszej marki, dlatego nasze produkty są najwyższej jakości jak również bardzo wysoko cenimy sobie kontakt z każdym klientem.

Jesteśmy otwarci również na zamówienia indywidualne. Możemy stworzyć kolekcje produktów z konkretnymi haftami lub nadrukami, wedle życzenia i wzoru dostarczonego przez zleceniodawcę. Jeżeli w spisie oferowanych przez nas artykułów nie ma tego, czego Państwo szukają – proszę się z nami skontaktować. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Newsletter

Jeżeli chcesz orztymywać najnowsze informacje o produktach, promocjach itp. Zapisz się do newslettera.

tel. +48 515-000-707
biuro@carpassion.pl