ZOBACZ NASZE PROMOCJE
Producent akcesoriów samochodowych
Katalog Produktów
Akcesoria samochodowe
POKROWIEC OCHRONNY DO PRZEWOZU PSA „HUSKY“

Uniwersalny pokrowiec do przewozu zwierząt lub bagażu wykonany z grubej nieprzemakalnej ekologicznej skóry, dzięki której w łatwy sposób można zachować czystość w samochodzie. Montaż maty poprzez założenie stelaża na przednie i tylne zagłówki. W pokrowcu zastosowano otwory na pas bezpieczeństwa oraz osłony (klapy) chroniące boki siedziska przed zabrudzeniami. Po złożeniu pokrowiec posiada niewielkie rozmiary.

Nr artykułu: 20120
Kod EAN: 5902596581428

MATA ANTYPOŚLIZGOWA

Uniwersalna mata antypoślizgowa Komfort, idealnie nadaje się do wyłożenia różnych powierzchni, np.: boxy dachowe, bagażniki, schowki jak również do zabezpieczenia dywanów i wykładzin – skutecznie zabezpieczając przed przesuwaniem się.

Nr artykułu: 20200

ORGANIZER DO BAGAŻNIKA

Praktyczny organizer do bagażnika wyposażony w rzepy ułatwiające mocowanie. Idealny do przechowywania gaśnicy, trójkąta ostrzegawczego, apteczki oraz drobnych narzędzi - w łatwy sposób utrzymasz porządek w swoim samochodzie.

Rozmiary:
L
XL

 

POKROWIEC OCHRONNY NA TYLNĄ KANAPĘ ECO-SKÓRA

Uniwersalny pokrowiec ochronny na tylną kanapę wykonany z bardzo wytrzymałej skóry ekologicznej. Idealnie zabezpiecza tylną kanapę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami podczas przewozu psa lub bagażu. Prosty w czyszczeniu, bardzo łatwy i szybki do założenia.

 

nr art. 10035
nr EAN 5902596581299
Skład surowcowy: PCV

OSŁONA TYŁU FOTELA

Osłona (ochraniacz) do samochodów osobowych, idealnie chroni tył fotela przed zabrudzeniami i uszkodzeniami tapicerki. Można ją bardzo łatwo założyć jak i zdjąć z fotela. U góry osłona jest mocowana za pomocą gumki, a na dole za pomocą elastycznych tasiemek i haczyków.
Zakrywa cały tył fotela.
Rozmiar: 79×43 cm

 

nr art. 10070
nr EAN 5902596581275
Skład surowcowy: PP

Newsletter

Jeżeli chcesz orztymywać najnowsze informacje o produktach, promocjach itp. Zapisz się do newslettera.

tel. +48 515-000-707
biuro@carpassion.pl